HTC Touch HD - přidání více záložek do TouchFlo 3D

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

HTC Touch HD - přidání více záložek do TouchFlo 3D

HTC na svém Touch HD telefonu nabízí standardně 11 záložek TouchFlo pluginu (10 funkčních a 1 záložku nastavení). Pokud chcete, existuje poměrně snadná cesta jak zobrazit další "skryté" záložky, a to komunikaci (třeba rychlé zapnutí a vypnutí wifi), seznam hovorů a zvukové profily přímo na obrazovce Dnes.

Jak na to?

 • ukončete si v Settings/Today plugin TouchFlo
 • přepněte si TouchFlo pomocí Diamond TF3D Config Setup v0.6.7 na češtinu
 • smažte z registrů větev HKLM \ Software \ HTC \ Manila \ Configuration (nebo ji přejmenujte na Conguration.Backup)
 • stáhněte si http://rapidshare.com/files/173018333/TouchHD-15tabs.zip
 • rozbalte uvedený soubor a nakopírujte třeba pomocí Resco Explorer do adresáře Windows na Touch HD, nutné je přepsání souborů (předem je dobré si originální přepisované soubory zazálohovat!)
 • zapněte opět v Settings/Today plugin TouchFLo

Výsledkem budou 3 nové záložky, jedna z nich je Komunikace.

TouchFlo s 14 záložkamiTouchFlo s 14 záložkami

Komentáře

 1. 1 Petr Řezníček 14.12.08, 18:19:45
  FB

  Nejlepší by byla možnost přidávat si vlastní taby, na kterých by se daly nastavit další home pluginy, ale to bych chtěl asi moc :).

 2. 2 Radek Hulán 14.12.08, 18:22:15

  [1] ono se na to dá použít program Second Today, a instalovat to do něj..

 3. 3 Petr Řezníček 15.12.08, 10:55:07
  FB

  [2] O tom vím, jenže to není tak "elegantní" řešení.
  Také existuje způsob, jak používat standardní home obrazovku i TF3D - Manila Control. Momentálně testuji. Ze začátku to vypadalo jako skvělé řešení, ale postupem času zjišťuji, že to není moc použitelné.

 4. 4 Jakub Karásek 30.01.09, 16:33:00
  FB

  Já bych spíš uvítal, kdyby se některé taby daly odstranit případně změnit jejich pořadí (Touch Pro). Třeba záložku Pošta a Hudba nepoužívám vůbec, takže tam jsou naprosto zbytečně a překáží. Ale jinak je TouchFlo3D celkem dobré.

 5. 5 Martin Kucerak 06.02.09, 07:49:24
  FB

  me se totalne rozhodily manila soubory, v TF3D mam ted divne pojmenovani funkci/tabu/odkazu - IDS_<neco> - je to skoro vsude, ja chapu, ze to je v tech manila souborech, ale nemam bohuzel zalohu starych souboru, existuje nejake reseni?

 6. 6 Jaroslav Čehovský 08.02.09, 08:32:41
  FB

  Jsem lata a nezazálohoval jsem si původní soubory ve složce windows. Jestli je tu někdo, kdo by mohl poskytnout tyto originální (EN) soubory, budu mu velice zavázán. Rád bych se vrátil k původnímu stavu, protože zdejší nastavení komunikace neumí ovládat mobilní datová připojení, pořadí záložek lze měnit jen pomocí dalších utilit a jejich přepínání se znatelně seká.

 7. 7 Hellebrand Václav 15.02.09, 15:09:37
  FB

  Mám THC Touch HD od pátku a tak si ho vyloženě užívám.Naistaloval ( a někdy samozřejmě i odistaloval) jsem si tam během těch 2 volných dní toho dost.S Manilou, kterou jsem istaloval jako poslední nemám žádný problém.Přepnutí mezi Spb Mobile Shell 2 a TouchFLO 3D ( mimochodem dodatečně počeštěné ,mám ang.ROM) trvá 3 vteřiny.A to mám v registrech plno balastu (až budu mít trochu času, tak HReset a vše si naistaluji už teď načisto bez toho, že jsem fůru věcí během těch pokusů odistalovával).Kdyby ve FLO nebylo tak super počasí, které se dá nakonfigurovat i na takovou vesničku, kde bydlím, tak bych TouchFLO 3D nepoužíval ani náhodou. Shell je o hodně lepší.

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem