MyEgo.cz - Radek Hulán webzine

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Euro-Titanic

Každá země založená na centrálním řízení ekonomiky se časem ocitla v neřešitelných ekonomických problémech. Zkolabovala. Dnešní levicová EU, kde je více než 60% peněz přerozdělováno nekompetentními úředníky na zbytečné projekty, předražené zakázky a vydržování vzdušných zámků, se do této katastrofy právě řítí.

A může za to i demokracie, která podporuje nezodpovědné a rozhazovačné levicové vlády, co tupým voličům slíbí cokoliv a zadluží je, protože jejich volební období se dluh ještě splácet nemusí.

Vývojáři, předběhněte konkurenci! Soutěž o pozvánky do Windows Store pro Metro aplikace

Windows 8 na startu

Microsoft před několika dny představil Windows 8 ve verzi Release Preview. Jedná se o největší změnu od dob Windows 95. Windows 8 jsou systém, který nabídne dvě odlišné rozhraní - klasické desktopové a nové dotykové / tabletové, tedy Metro interface.

Windows 8Finální verze Windows 8 přijde na trh na podzim tohoto roku a nabídne distribuci, vyhledávání a propagaci aplikací pomocí Window Store. Do Windows Store budou moci své aplikace v budoucnu zařadit i čeští vývojáři.

S majoritní pozicí Microsoftu v operačních systémech pro PC a OEM instalacemi se dá očekávat, že Windows Store bude velice populární a tedy zajímavý i pro vývojáře.

Je vhodné své Windows 8 aplikace připravit co nejdříve.

Předběhněte konkurenci! O co přesně jde?

V tuto chvíli bohužel není Windows Store veřejně otevřen pro vývojáře z ČR. Zatím se do něj nemůžete volně zaregistrovat. Díky této soutěži ale přesto budete moci Metro aplikace publikovat už nyní a získat náskok před konkurencí.

Pro 20 vybraných vývojářů Metro aplikací zajistíme pozvánky do Windows Store. Budete tak mít svůj vývojářský účet založen dříve než konkurence, navíc bezplatně, a své Metro aplikace nabídnete uživatelům dříve než ostatní.

Na MyWindows.cz vám také zdarma zajistíme propagaci vašich aplikací.

Jeden absolutní výherce od nás také dostane Xbox-360 a pokud bude chtít, pomoc při publikaci jeho aplikace od společnosti Fleveo s.r.o., která jako jedna z prvních v ČR již své aplikace ve Windows Store má publikované (například Zapakatel.cz).

Více informací

Více informací k soutěži naleznete na MyWindows.cz.

Není nad přiblížení složitých ekonomických témat pomocí rapu! Kam se hrabe Eminem...

Fight of the Century: Keynes vs. Hayek Round Two

Notebook bez červeného čudlíku nemůže být kvalitní

Kdo vyzkoušel, chápe... Neustále kmitat rukama mezi touchpadem a klávesnicí či mezi myší a klávesnicí je zoufale pomalé a často dokonce nemožné (gauč, autobus, křeslo, postel a tisíc dalších případů). Často je lepší rukama nehýbat a nechat je na klávesnici. TrackPoint je poté bezkonkurenčně nejefektivnější způsob ovládání.

Nokia Lumia 900 - první česká video recenze

12 minutová video recenze telefonu Nokia Lumia 900, současné vlajkové lodi Nokie s 4.3" SAMOLED ClearBlack displejem a Windows Phone 7.5 v poslední verzi. V ČR bude v prodeji pravděpodobně od konce června.

Také se můžete podívat na fotky Nokia Lumia 900.

Pokud vás zajímá jen unboxing, podívejte se sem.

Singltrek pod Smrkem

Cyklisticky moc zajímavé jsou Jizerky a Singltrek pod Smrkem.

Rychlebské stezky

Pokud se chystáte na Rychlebské stezky, tak toto video od kluků z MTBS.cz je dobré vidět :-)

Potřebujete nahrát novou Android či Windows Mobile ROM a nevíte jak na to?

Jindřich Lukeš, který řadu let provozuje web wmmania.cz, oficiálně začal provozovat servis mobilů, a to poněkud netradiční -> pokud potřebujete do svého Windows Mobile, Android či jiného telefonu nahrát novou netovární ROM, instalovat CyanogenMOD či podobné úpravy, provede vám je.

Osobně jsem si jistý, že nově nazvaný SmartServisdostatek zkušeností na to, aby váš telefon při této nestandardní operaci nebyl zničen a vše 100% fungovalo.

Takže pokud to nechcete dělat samotní, doporučuji využít jeho služeb.

SmartServis

Nokia Lumia vs Nokia Lumia (900 vs 800)

Na MyWindows.cz se můžete podívat na první fotky Nokia Lumia 900, telefonu s výborným 4.3" SAMOLED displejem, a přímé srovnání s Nokia Lumia 800.

Lumia vs Lumia

Jsme v prdeli / Barbora Poláková a David Koller

Zatím máme aspoň tu trochu svobody, že se toto může ještě zpívat.

Ale závěr je pozitvní. Nejsme v prdeli, protože to pořád můžeme změnit. Stačí nedat hlas kmotrovským a mafiánským stranám. V dalších volbách dávám hlas Svobodným, ať je konečně v České kotlině lépe. Méně vlivu diktátorského státu na náš život, méně socialistického přerozdělování (a tím automaticky i méně korupce a kmotrů), méně obstrukcí, více osobní zodpovědnosti každého člověka.

Banan.cz