MyEgo.cz - Radek Hulán webzine

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Přeji všem úspěšný a šťastný nový rok 2013!

Přeji všem čtenářům MyEgo.cz, MyWindows.cz a klientům MyWebdesign.cz krásné Vánoce a Ať se vám firemně podaří vše čeho chcete dosáhnut, a v osobním životě ať potkáváte samé úžasné a báječné lidi.

Red Bull dává cyklistům křídla

Cyklistika 11.12.2012

Holčičí MTB camp

Cyklistika 25.11.2012

Vždyť je to vlastně tak snadné :-)

Amazon Kindle Paperwhite

Amazon Kindle Paperwhite - fotky bohužel nejsou k tomuto zařízení úplně spravedlivé, ve skutečnosti je totiž ještě mnohem úžasnější. Skvělý displej je bezvadně čitelný na prudkém slunci i v naprosté tmě, přitom výdrž je v řádu několika týdnů a zařízení dokonale padne do ruky.

Výborná náhrada předchozího Kindle 3rd Gen (s klávesnicí). Mazlík. Emoční záležitost, pocitově dokonce lepší než papírová kniha, racionálně pak samozřejmě mnohem praktičtější.

Album: Kindle Paperwhite

Kindle Paperwhite
Kindle Paperwhite
Kindle Paperwhite
Kindle Paperwhite
Kindle Paperwhite
Kindle Paperwhite

Je tu podzim, nastal čas opět koupit novou verzi Zoner Photo Studio

Zoner Photo Studio je nejlepší program pro práci s obrázky. Každý podzim výrobce uvolní novou verzi a vaší povinností je si za poloviční cenu koupit upgrade. Vždy to stojí za to (a podpoříte českého výrobce).

Předchozí verzi 14 jsem recenzoval zde.

Zoner Photo Studio není konkurence Adobe Photoshopu, jde o každodenní zpracování obrázků, screenshotů, fotek, jejich drobné retuše, ořez, zmenšování velikostí, tvorbu náhledů, katalogizaci, až po nahrávání do redakčního systému přes FTP.

A můžete jej používat i jako levnou (ale schopnou!) náhradu mnohem dražšího Adobe Lightroom pro zpracování RAW formátů.

Bez Zoner Photo Studio a jeho klávesových zkratek si nedokážu představit fungování na PC, konkurence ve formě ACDSee, Irfanview, a dalších je výrazně horší.

Zoner Photo Studio

Proč je demokracie špatnou formou vlády?

Proč neustále řádíme fašisty do pravicové části spektra? Proč se demokracie vždy sama zhroutí? Jaký je rozdíl mezi demokracii a republikou?

Co se děje v ženském mozku při orgasmu? V podstatě se vypne...

Proč si nekoupit iPhone 5?

Chcete vypadat zastarale? iPhone 5 je old-school. Současný hype je Nokia Lumia 920.

Lumia 920 vs iPhone 5

Nový iPhone 5

iPhone 5? Ošklivá nudle, zklamání, bez inovací.

Nicméně, průměrnému konzumentovi to nevadí. I tak je nadšen, když je mu iPhone 4S prezentován jako pětka a hned jej chce a vidí rozdíl :) Neuvěřitelný výplach mozků. Prodeje Apple jsou zjevně jen a pouze o reklamě.

Za týden je tu WebExpo 2012. Pro čtenáře MyEgo o 20% levněji

Webdesign, CMS 12.09.2012

Za týden (pátek 21. 9. a sobota 22. 9.)  je tu WebExpo 2012, přehlídka nejlepších lidí a prací ze světa internetu.

S kým se zde letos potkáte? Samozřejmě Radek Hulán jako účastník :-), jako řečníci třeba John Vanhara, Eric Reiss, Sebastian Bergmann, Mike Atherton, Lutz Schmitt, Karel Minařík, Daniel Steigerwald, a několik desítek dalších. Opravdu výborné obsazení.

Václav Stoupa konferenci během posledních pár let posunuje ke stále zajímavějším řečníkům a osobně jsem moc zvědav, jak bude letošek probíhat, moc se na něj těším.

Pokud stále nemáte vstupenku, tak pro čtenáře MyEgo ji můžete získat o 20% levněji, a to pro prvních 20 čtenářů. Stačí použít tento speciální odkaz s kupónem MYEGO pro 20% slevu.

Banan.cz